Titulky z YouTube do počítače česky

Informace pro své projekty hledáv všude různě po internetu. Je tam toho opravdu hodně, musí se ale umět hledat a využívat všech dostupných možností. Nemyslím tím žádné nelegální aktivity, i bez warezu se dá toho najít tolik, že se to snad ani nedá vše zpracovat. Jako člověk co má problémy s angličtinou hlaedám možnosti jak co nejlépe využít i anglické zdroje informací. Těch českých v oblasti co mě zajímají totiž moc není.

Jeden z možných informačních kanálů jsou i videa uložená na YouTube. Samozřejmě, téměř vše anglicky. Polsky trochu rozumím, na internetu je toho kupodivu více než česky. Psanou angličtiny bych možná taky jakž takž při nejhorším možní i zvládnul. Ale mluvená angličtina, kdy každý jinak huhňá? Tak to rozhodně ne. Hledal jsem proto cesty a vypadá že našel. To že je možné na YouTube zobrazit i titulky překládané do češtiny jsem už nějakou dobu věděl. Jsem schopen si ta videa taky stáhnoput k sobě do počítače. Ale bez titulků.

Část neděle jsem strávil hledáním řešení, jak přeložené titulky z YouTube dostat do počítaře. Běžýnou cestou to nejde. Napadlo mě ale řešením, musel jsem si ale na to napsat program. Stačilo jem uvědomit si drobný detail, podívat se na vše jinak a najednou bylo řešení. Není to ještě vše dotažené až do konce, vypadá to ale že to bude makat.

The Author

Petr Ozogán

Hledám nové cesty a možnosti v podnikání.

2 komentáře

Add a Comment
  1. Dobrý den,

    chci se zeptat, zda-li už vám to funguje.

    S pozdravem

    čtenář

  2. Ano, už mi to maká. Našel jsem možnost jak stáhnout titulky do textového souboru, jenže tam nebyly klasické údaje co vyžadují titulky pro správné zobrazení. Napsal jsem si proto prográmek, co to konvertuje do správné podoby a díky tomi se mi už ukazují u stažených videí české titulky. Takže mám další krok ke zdroji informací. celé je to ale zdlouhavé, využívám to jen občas a u delších videí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Deník (budoucího?) milionáře © 2014