Sám, nebo společně?

Už dlouhé roky podnikám sám. Měl jsem sice kdysi ve firmě asi deset zaměstnanců, to už je ale hodně dávno. Zvykl jsem si od té doby pracovat samostatně. V dnešní době je to možná v některých věcech i značná výhoda. Odpadá plno starostí, vše je možné řešit operativněji. Má to samozřejmě i své nevýhody. Nechci zde ale porovnávat různá pro a proti, vše je totiž značně individuální, nelze dát jednotnou odpověď použitelnou pro všechny.

Můj klid samostatnosti najednou narušila nová informace. Byla mi nabídnuta možnost podílet se na rozvoji a chodu další firmy. Nemíním zde o tom psát žádné podrobnosti. Najednou jsem ale byl nucen posuzovat plno skutečností, nad kterými jsem se až dosud nijak nezamýšlel. Mým souhlasem by se pro mě dost věcí změnilo. Nesouhlasem by se vlastně také něco (jiného) změnilo. Jak se rozhodnout? Najednou jsem nucen zvažovat plno důležitých věcí.

Na jednu stranu se toho obávám. Cítím ale, pro další vývoj byla nějaká taková situace nutná, jednou by určitě nastala. Takže, ta chvíle je zde. Je jen nutné se rozhodnout a jít zase dál. Je dobré mít něco nového před sebou.

The Author

Petr Ozogán

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *