Miliónové impérium Živě

Jako absolvent Kiršova Miliónového impéria mám možnost zúčastnit se zdarma setkání příznivců této akce. Má to být mega podnik pro skoro tisíc lidí. Koná se to tento víkend v Brně na výstavišti. Celé dva dny plné setkání a poznávání. Na tu akci se těším, současně se jí ale částečně obávám. Těším se na lidi, určitě tam přijdu na plno zajímavých myšlenek. Bojím se ale toho, aby se z toho nevyvinulo něco jako sjezd sekty Amway, kdy je nutné na povel jásat a uctívat velké šéfy.

Měl by se tam probírat kurz Miliónové impérium. Už jsem to o něm psal, podle mě je to vše určitě postaveno na správných základech, jen ta prezentace mi ne až tak úplně vyhovuje. Organizuje to David Kirš, mimo jiné také autor Email Academy Premium. Tedy člověk, který se již delší dobu věnuje online marketingu. Přebírá přitom, vzory ze zahraničí. Nesnaží se přitom nějak moc to upravit na zdejší mentalitu lidí. Proto ho někteří lidé milují, jiní zase tvrdě odmítají. Já osobně se snažím na to vše zvyknout, protože si myslím, že za to nakonec dostanu informace jinde těžko dosažitelné. Nějaké podrobnější info o tom o co vlastně je, je  TADY.

[contentblock id=3]

Vím, že Kiršovým velkým vzorem je Brendon Burchard. Cítím, že plno věcí vzniklo z toho, napodobit jeho produkty a akce. Ano, měl jsem možnost se seznámit se (samozřejmě ne osobně) s tím co Brendon Burchard tvoří. Viděl jsem plno videí z jeho kurzů. Jako člověk, co neumí anglicky, jsem třeba z toho nic nepochopil. Ale na tomhle člověku mi dost vadí ta snaha ovládnout dav diváků.

Video Brendon Burchard Experts Academy:

Pokud tam takhle Kirš vlítne na pódium, začne lidi nutit k potlesku a začne tam divoce tancovat, tak snad raději zmizím. Tohle opravdu nemusím. Proto ty mé obavy, co mě tam tenhle víkend v Brně asi čeká.

Mohlo by vás také zajímat:

The Author

Petr Ozogán

1 Comment

Add a Comment
  1. Dobrý den,

    úplně vám rozumím 😉 Hledáte pravdu pod nánosem blábolů a manipulačních technik. Je to tak, že pan Kirš má rostoucí vliv nejen na koncové uživatele/kupující, ale také na další „podnikatele“ jako svou ženu Alici Kiršovou (projekt Ženy ženám a jiné), koučku Beu Benkovou (6ti týdenní online vzdělávací kurz pro vyjímečné ženy – videa, barevné sešity se cvičeními, profil Dynamika bohatství se zprávou a sdílení na FB v tajné skupině klanu Vyjímečných:-), s 1,5 hodinovým webinářem pro koučink skupiny a všech cca 62 žen v kurzu – kurzu jsem se zúčastnila a v rámci garance vrácení peněz do týdne vystoupila, s velkou úlevou a uvědoměním si o co tady jde:-)) Ke kurzu bonus zdarma – profil Dynamika bohatství pro muže a 2 webináře s Janem Polákem, manželem Bey Benkové ;-)) Usoudila jsem, že přidaná hodnota tam je tak 5000Kč a ne 12500Kč, které to stálo. Je to tak, že se osobní růst a touha člověka dosáhnout bohatství, cítit se výjimečně, objevit sebe sama atd. dojde tak daleko, že hledáte kolem sebe, ne v sobě, a odmítáte (po nějaký čas) vidět, že (se necháte) manipulovat a dobrovolně jim soustavně dáváte vaše peníze, vaše energie, váš obdiv…aniž byste se spoléhali sami na sebe. Pro finanční představu, 6 týdenní mediální produkt s Vaším osobním vstupem, kdy musíte být fyzicky přítomen jako lektor, kouč, autor (jak to nazvete) 9 hodin vynese 775.000Kč minus náklady za vytvoření videí, správu webu, pronájem prostoru pro webináře (asi od 30EUR podle počtu účastníků na webináři), plat týmu, který vás podporuje (organizátor-podporovač, podněcovač sdílení na FB…), asi pracují z domova…vám zbyde ??? určitě 500.000Kč. Uděláte dva za rok a jste milionář:-)

    Mějte se krásně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *