Miliónové impérium Živě

Jako absolvent Kiršova Miliónového impéria mám možnost zúčastnit se zdarma setkání příznivců této akce. Má to být mega podnik pro skoro tisíc lidí. Koná se to tento víkend v Brně na výstavišti. Celé dva dny plné setkání a poznávání. Na tu akci se těším, současně se jí ale částečně obávám. Těším se na lidi, určitě tam přijdu na plno zajímavých myšlenek. Bojím se ale toho, aby se z toho nevyvinulo něco jako sjezd sekty Amway, kdy je nutné na povel jásat a uctívat velké šéfy.

Měl by se tam probírat kurz Miliónové impérium. Už jsem to o něm psal, podle mě je to vše určitě postaveno na správných základech, jen ta prezentace mi ne až tak úplně vyhovuje. Organizuje to David Kirš, mimo jiné také autor Email Academy Premium. Tedy člověk, který se již delší dobu věnuje online marketingu. Přebírá přitom, vzory ze zahraničí. Nesnaží se přitom nějak moc to upravit na zdejší mentalitu lidí. Proto ho někteří lidé milují, jiní zase tvrdě odmítají. Já osobně se snažím na to vše zvyknout, protože si myslím, že za to nakonec dostanu informace jinde těžko dosažitelné. Nějaké podrobnější info o tom o co vlastně je, je  TADY.

Prodej svůj talent, nový program Davida Kirše

David Kirš v současné době (20/02/2016) spustil nový program, který je nástupce jeno Milionového impéria z roku 2012. Vše přepracoval a doplnil. Pokud proto hledáte nové možnosti v podnikání, možná by vás to mohlo zajímat. Já osobně jsem Milionovým impériem prošel, vydělal jsem díky zkušenostem v něm získaných několik stovek tisíc korun. Budete lepší než já?

Prodej svůj talent - LIVE TRAINING dva akční dny naživo v Brně
Podrobné informace o programu (včetné mého názoru, zda se vyplatí do něj vstoupit) na www.KupInfo.cz
Jak dokázali ostatní prodat svůj talent, Ebook zdarma (126 stran): Milionové příběhy
Registrace na bezplatný seminář na www.ProdejSvujTalent.cz
Podrobné informace o programu na www.ProdejSvujTalent.cz
Vstup do programu (přihláška) na www.ProdejSvujTalent.cz
Co vše řekl David Kirš o programu Prodej svůj talent na prvním zdarma dostupném semináři? Můžete si přečíst ZDE.

728x60.jpg

Vím, že Kiršovým velkým vzorem je Brendon Burchard. Cítím, že plno věcí vzniklo z toho, napodobit jeho produkty a akce. Ano, měl jsem možnost se seznámit se (samozřejmě ne osobně) s tím co Brendon Burchard tvoří. Viděl jsem plno videí z jeho kurzů. Jako člověk, co neumí anglicky, jsem třeba z toho nic nepochopil. Ale na tomhle člověku mi dost vadí ta snaha ovládnout dav diváků.

Video Brendon Burchard Experts Academy:

Pokud tam takhle Kirš vlítne na pódium, začne lidi nutit k potlesku a začne tam divoce tancovat, tak snad raději zmizím. Tohle opravdu nemusím. Proto ty mé obavy, co mě tam tenhle víkend v Brně asi čeká.

Mohlo by vás také zajímat:

Tohle mě zaujalo 🙂

ANO, mám zájem vstoupit mezi VIP čtenáře tohoto webu, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejuména z oblasti moderního podnikání na internetu. Získám tím větší přehled o dané problematce. Souhlasím, že tyto informace jsou pro mě z-DAR-ma! ZDE najdete podrobnější informace.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Hledám nové cesty a možnosti v podnikání.

1 Comment

Add a Comment
  1. Dobrý den,

    úplně vám rozumím 😉 Hledáte pravdu pod nánosem blábolů a manipulačních technik. Je to tak, že pan Kirš má rostoucí vliv nejen na koncové uživatele/kupující, ale také na další „podnikatele“ jako svou ženu Alici Kiršovou (projekt Ženy ženám a jiné), koučku Beu Benkovou (6ti týdenní online vzdělávací kurz pro vyjímečné ženy – videa, barevné sešity se cvičeními, profil Dynamika bohatství se zprávou a sdílení na FB v tajné skupině klanu Vyjímečných:-), s 1,5 hodinovým webinářem pro koučink skupiny a všech cca 62 žen v kurzu – kurzu jsem se zúčastnila a v rámci garance vrácení peněz do týdne vystoupila, s velkou úlevou a uvědoměním si o co tady jde:-)) Ke kurzu bonus zdarma – profil Dynamika bohatství pro muže a 2 webináře s Janem Polákem, manželem Bey Benkové ;-)) Usoudila jsem, že přidaná hodnota tam je tak 5000Kč a ne 12500Kč, které to stálo. Je to tak, že se osobní růst a touha člověka dosáhnout bohatství, cítit se výjimečně, objevit sebe sama atd. dojde tak daleko, že hledáte kolem sebe, ne v sobě, a odmítáte (po nějaký čas) vidět, že (se necháte) manipulovat a dobrovolně jim soustavně dáváte vaše peníze, vaše energie, váš obdiv…aniž byste se spoléhali sami na sebe. Pro finanční představu, 6 týdenní mediální produkt s Vaším osobním vstupem, kdy musíte být fyzicky přítomen jako lektor, kouč, autor (jak to nazvete) 9 hodin vynese 775.000Kč minus náklady za vytvoření videí, správu webu, pronájem prostoru pro webináře (asi od 30EUR podle počtu účastníků na webináři), plat týmu, který vás podporuje (organizátor-podporovač, podněcovač sdílení na FB…), asi pracují z domova…vám zbyde ??? určitě 500.000Kč. Uděláte dva za rok a jste milionář:-)

    Mějte se krásně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Deník (budoucího?) milionáře © 2014