MIO živě, první dojmy (aktualizováno)

Po dvou dnech plných akce jsem přijel před chvílí domů. Napřed to budu muset vše důkladně vstřebat. Celkově jsem ale spokojený. Hlavně díky setkání s mnoha zajímavými lidmi. Změnil jsem taky po tom osobním setkání (dosud zkreslený) názor na Davida Kirše.  Začal jsem tam vidět více i jiné věci a uznávám, ten hlavní problém byl spíše ve mně a v mém zkresleném vidění. Další podrobnosti o akci doplním později.

Prodej svůj talent, nový program Davida Kirše

David Kirš v současné době (20/02/2016) spustil nový program, který je nástupce jeno Milionového impéria z roku 2012. Vše přepracoval a doplnil. Pokud proto hledáte nové možnosti v podnikání, možná by vás to mohlo zajímat. Já osobně jsem Milionovým impériem prošel, vydělal jsem díky zkušenostem v něm získaných několik stovek tisíc korun. Budete lepší než já?

Prodej svůj talent - LIVE TRAINING dva akční dny naživo v Brně
Podrobné informace o programu (včetné mého názoru, zda se vyplatí do něj vstoupit) na www.KupInfo.cz
Jak dokázali ostatní prodat svůj talent, Ebook zdarma (126 stran): Milionové příběhy
Registrace na bezplatný seminář na www.ProdejSvujTalent.cz
Podrobné informace o programu na www.ProdejSvujTalent.cz
Vstup do programu (přihláška) na www.ProdejSvujTalent.cz
Co vše řekl David Kirš o programu Prodej svůj talent na prvním zdarma dostupném semináři? Můžete si přečíst ZDE.

728x60.jpg

Až do víkendu jsem si myslel, že budu muset projít nějakým restartem. Skutečnost je horší. Na začátek totiž budu muset napřed změnit sám sebe (jednání a zvyky), až pak postupy co a jak dělám (to je ten RESTART). To poznání mi dalo setkání se skoro tisícovkou lidí, co mají společný zájem jako já. Zájem něco rozumného vytvořit. Až teď, když si přehrávám zpět co jsem o víkendu viděl a zažil, mi dochází, že jsem opravdu členem nějakého impéria. Nebylo to totiž nějaké běžné školení, bylo to setkání lidí, kteří by měli jít společně za nějakým cílem.

Je pondělí ráno, první akci kterou jsem po MIO živě udělal je, že jsem přidal k některým textům možnost (formulář) přihlásit se k zasílání občasných informací o tom, jak mi kurzy Davida Kirše pomáhají. Budu rád, pokud se přihlásí zejména ti, kteří jsou také součástí Miliónového Impéria. Například ti, kdo zatím stále neví, jak lze takovýto formulář na stránky vložit. Já zde zatím přitom nepoužívám formulář SmartEmailing. Testuji zde takto zdarma dostupnou aplikaci.

Dnes je už středa, … a já tu stále nemám zapsány postřehy, co vše mi ten víkend přinesl. Je toho hodně, nechtěl bych se nijak unáhlit ve svých názorech, které dám takto na veřejnost. Například i pár vět z úvodu tehoto textu bych už napsal s několikadenním odstupem trochu jinak. Ano, plno věcí bylo skvělých a napadlo mě plno myšlenek, co a jak dělat, jak ve svém podnikání pokračovat. Setkal jsem se tam s mnoha lidmi, měl jsem možnost na nich doslova studovat, jaké je to být ovládán davem. Mimo jiné ale, poznal jsem také, v čem jsem dělal chyby.

Na kompletní zhodnocení sem chystám dva texty. Měly by být publikovány do konce týdne.  V jednom uvedu vše dobré a zajímavé, v tom druhém naopak to, co se mi celkově nelíbilo. Kupodivu, nejvíce mě ovlivnila (v tom špatném)  záhada jednoho smazaného komentáře, ve kterém jsem Davidu Kiršovi přímo na jeho webu vyjádřil své uznání za celkou akci a své prozření. Nakonec právě tento údajně „někam zatoulaný spam“ mě vrátil zase zpátky na zem.

Na závěr mě napadá jedno rčení: „kdo netancuje s námi, tancuje proti nám„. A já tam rozhodně netancoval. Stále, i přes mé často velmi kritické výhrady, si myslím, že za své peníze jsem dostal od Davida Kirše odpovídající hodnotu. Je to jako s novinami. Taky v nich čtu jen to, co mě zajímá, co mi nějak pomůže. Ostatní přehlížím.

Mohlo by vás také zajímat:

Tohle mě zaujalo 🙂

ANO, mám zájem vstoupit mezi VIP čtenáře tohoto webu, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejuména z oblasti moderního podnikání na internetu. Získám tím větší přehled o dané problematce. Souhlasím, že tyto informace jsou pro mě z-DAR-ma! ZDE najdete podrobnější informace.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Hledám nové cesty a možnosti v podnikání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Deník (budoucího?) milionáře © 2014