Našel jsem ji, … díru na trhu

Přesněji, zatím si to myslím. Podnikám už dlouho, uznávám, poslední dobou možná ne zrovna úspěšně. Nevzdávám se ale, a stále hledám. Nedokážu se smířit s tím, že je to tu vše špatně, spíše hledám chyby u sebe, že právě já sám můžu za to, že se mi nedaří. Proto se nevzdávám a stále hledám. Pravda, hledám tak už dlouhé roky. Tuším ale, že ten okamžik, kdy jsem náhodou doslova v prvních minutách (ještě za silvestrovské noci) roku 2006 našel na internetu něco, čemu se dnes říká vznešeně InfoMarketing. Hodně mě to zaujalo a několik dalších let jsem tomu věnoval své zkoumání možností. Říkal jsem si ale, tohle u nás přece nemůže fungovat, … a pak mě David Kirš přesvědčil, že jsem zaspal dobu, že jsem to měl už dávno spustit, …

Jo, jsem, docela opatrný, mám rád vše nachystáno až do všech posledních detailů. Smůla ale je, že je plno lidí, co zrovna na tohle kašlou a snaží se prosadit s něčím, co je totálně nedodělaný, co podle mě přece nemůže fungovat, … No a pak se divím, povedlo se jim to. A tem blbec, to jsem zase já, co to vše myslí na rozdíl od nich naprosto vážně, zůstává ale stále jen nepovšimnutý někde vzadu.

Zejména poslední rok mi dává docela zabrat. Děje se toho u nás docela hodně. Právě ty trendy, co jsem si myslel, že u nás nemají šanci fungovat, prosazují se čím dál více. Současně, na druhou stranu, ozývá se plno hlasů, že tohle jsou novodobí šmejdi, takhle rozhodně neee! Jsem opatrný a stále na vážkách. Kterou cestou se mám dát? Tou, která mi ukazuje směr budoucího vývoje, nebo cestou vyčkávání a opatrnosti? Možná to pořád a zbytečně odkládám, cítím ale, kam ta má cesta jde. Možná mám ale stále jen zbytečné starosti, co na to řeknou lidi? Nechci být taky ten podvodník, … raději bych to měl vše v naprosté pohodě se všema. Chápu ale, to snad ani nejde. Možná je už nutné vydat se bez zbytečných ohledů na tu správnou cestu, kterou srdcem cítím, že je ta správná.

Jak jsem už napsal, plácám se v tom, … stále ale hledám a nevzdávám se. Mám ale dojem, právě o víkendu jsem tu správnou cestu našel. Vlastně jsem si to celou dobu neuvědomoval, že o tom už delší dobu vím. Stačilo si jen dát několik údajů dokupy a bylo mi to jasné, … že to sice nebude jednoduché, … že jsem ale našel něco, co by mohlo některé lidi dost zajímat, čím bych se mohl zase prosadit.

Dnes ráno jsem to už nevydržel a napsal jsem drze do Veliké Ameriky nabídku na spolupráci. Anglicky neumím, texty z webu čtu jen díky různým online translatorům. Přesto jsem to drze zkusil, právě Google Translator můj dotaz přeložil. Na odpověď jsem čekal jen tři hodiny. Dostal jsem uspokojivou odpověď na svůj dotaz, navíc něco jako nabídku ke spolupráci. Jsem rád, že jsem to zkusil. Že jsem si nemyslel, že TO NEJDE, že jsem místo toho šel do akce. Je jedno, o co přesně se jedná, chci jen podpořit ostatní, co stále váhají a bojí se jít do předem nesmyslné cesty. Je možné, třeba se to vše nakonec nepovede, ale rozhodně budu rád, že jsem to zkusil.

O co konkrétně jde? Tak to se možná dozvíte, až pokud se podaří to vše uskutečnit. Myslím si ale, dost lidí které znám, by to mohlo zajímat. Zatím jsem udělal jsem první krok, který může udělat doslova kdokoliv. Ty další kroky budou mnohem těžší.

The Author

Petr Ozogán

3 komentáře

Add a Comment
  1. No, jestli ses uz naucil mavat kolem sebe rukama a privodi Ti vrcholnej orgazmus to, ze me muzes vytahnout z bahna nevedomosti a nastartovat moji hvezdnou karieru, tak ses dokonale pripraven na Cestu! Sleduju ty Kirsovo klony taky, nepochybuju ani na okamzik o tom, ze slusne vydelavaj, ale kloudnou informaci jsem u nikoho z nich nezaregistroval. V padesat let stary motivacni priducce od Napoleona Hilla se dozvim stokrat vic o tom, co je treba udelat pro osobni uspech. Kirsovo klony jsou jen vyprazdnena forma bez obsahu. Muzes prilezitostne tuhle moji definici v nekterem ze svych nasledujicich textu rozebrat a pripadne ukazat v cem je chybna. Diky, CaJ

    1. Dost jsem dumal. co tu k tomu napsat. Nebaví mě už stále někoho přesvědčovat, že i když to dělají něteří blbě, že jiní mají možnost vzít si i tak pro sebe něco z toho, co je naprsto v pořádku a použitelné. Možná by stačilo překonat tu zaujatost a zamyslet se nad tím, co z toho tam má logické a použitelné základy v dnešní době. Není totiž možné stavět neustále na sto let starých myšlenkách.

      ANO, najdou se lidé, co jdou jiným směrem, třeba i proto na ně ostatní nadávají, protože si nedokážou uvědomit, že to může být správný směr. ANO, občas je tam náraz do zdi, je nutné hledat jiné odbočky, myslím si ale, že směr je správný. Rád chodím nevyšlapanýma cestama. Nejen venku v přírodě, ale i v podnikání. Mám tak mnohem větší šanci nalézt něco dosud neznámého. Nerad chodím v davu, …

    2. Myslím si, že nejde o to jak staré jsou informace. Důležité je ty informace používat. A to dělá málo kdo. Zrovna minulý týden jsme měli přednášku inspirovanou Louise Hay – Miluj svůj život. Nic nového. Knížka vyšla u nás 1984. Už tehdy LH psala, že se nemáme dívat na TV a o zákonu přitažlivosti. Ale až film Tajemství ty její ideje dokázal pořádně prodat. A přestože to řada lidí dostala naservírované na zlatém podnose, tak podle toho nežije. Proto jsem rád, za každý kurz a za každý podnět, který mě posouvá dál a dál na moji životní cestě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *