Černý pátek u Wedosu, dva nové weby

Sliboval jsem si, že už nesmím koupit žádnou novou doménu. Snažím se spíše deaktivovat domény, které už mám, na kterých ale nemám žádný zajímavý obsah pro lidi. V poslední době jsem se na to dost zaměřil, nad každou doménou, kterou bych měl prodlužovat, dosti dumám, mám ji opravdu dále prodloužit? Beru to ale jako investici do budoucna, že ty domény v budoucnu vhodně použiji. Přesto ale, občas cítím, že nějaká doména byla registrována spíše omylem, že nemá pro mě žádný význam.

Nemíním sem vypisovat přesný seznam domén, které vlastním. Vždy totiž záleží na jejich obsahu. Když se na to zpětně dívám, jsem moc rád, že jsem si zaregistroval doménu KupInfo.cz, na kterou občas napíšu o zajímavých InfoProduktech. Tahle doména mi už dokázala vygenerovat mnohatisícové příjmy. Dala mi ale hlavně poznání, co lidi zajímá, kudy bych se mohl i já sám dále ubírat.

Dnes by černý pátek, … kdy plno eshopů nabízelo různé výhody. Kdy bylo možné objednat si něco za výhodné ceny. Nemínil jsem se do toho zapojit, … do doby kdy jsem se dozvěděl, že velké slevy má i Wedos.

Černý pátek u Wedosu

Nevydržel jsem to, objednal jsem si u Wedosu webhosting pro dvě domény, které už nějakou dobu vlastním. Nebylo možné odolat ceně 36 korun za roční webhosting. Sám jsem zvědavý, kdy na ty domény něco zajímavého dám. Doufám, že to zvládnu.

Černý pátek u Wedosu

The Author

Petr Ozogán

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *