Prodej svůj talent (podle Davida Kirše)

Pamatujete se ještě na Milionové impérium, kterým vyprovokoval David Kirš u nás éru InfoMarketingu? Bylo to v roce 2012 a spousta lidí začalo tehdy Kirše zbožňovat, stejně jako ho kupa dalších lidí nenáviděla. Snad proto, že sliboval, že každý má možnost stát se milionářem. Málokdo dokázal připustit, že něco takového je možné. Málokdo snesl to, že je něco takového možné i u nás. Jak to vypadá dnes po několika letech, kolik lidí se stalo díky Kiršovi milionáři?

[contentblock id=3]
Prodej svůj talent, podle Davida Kirše, InfoPodnikání

Musím na začátku přiznat, že mě osobně se Kiršova myšlenka moc líbila, taky jsem tam ale cítil velké pochyby. Zejména přímo k osobě Davida Kirše, k tomu co a jak hlásal. A to i přesto, že jsem už v té době znal obdobné trendy v USA. Něco mi tam prostě vadilo. Přesto jsem tehdy do jeho Milionového impéria vstoupil. Cítil jsem, že je to cesta vpřed, že to může být správná cesta. To ale dokáže jen málokdo přiznat,

Právě nyní běží webinář Davida Kirše, kde popisuje svou novou možnost prosadit se v Infomarketingu. Přesněji, jak je možné prodat své znalosti někomu dalšímu. Přiznám se, jsem velký příznivec možnosti vydělávat peníze na tom, že je možné vyrobit něco jednou, prodat to následně v neomezeném množství. Dělám to jen trochu jinak, než David Kirš. Proto mě ta jeho cesta tak zajímá, protože musím uznat, že je lepší než ta má. Znám Kirše už dlouho, znám co vše a jak nabízí, přesto je pro mě stále velká inspirace. Pokaždé se od něj na webinářích dozvím něco nového, co je možné aplikovat v podnikání i jinak. Pokud si myslíte že by jste se mohli taky něco dozvědět, máte možnost podívat se na webinář ZDE na tomto odkazu.

Zpětně když se dívám, musím uznat, že několik milionářů díky Kiršovi vzniklo. Můžete namítnout, že to jsou jen stejní podvodníci, jako je David Kirš. Myslím si ale, že je to jinak. Těch pár lidí do toho prostě jen šlo naplno, nezastavily je nějaké nezdary. Ano, ne každý má na to, státy se díky tomu milionářem. Proč ale myslet hned na tohle? Nestačilo by vám třeba jen několik (desítek) tisíc korun, které byste díky tomu co Kirš učí, vydělali? Mě osobně se to povedlo. Nevydělal jsem celý ten slibovaný milion, během dvou roků jsem ale vydělal podle myšlenek, které Kirš hlásá, jsem vydělal (jak se říká) šestimístné číslo. Nenadával jsem, že Kirš je podvodník (i když jsem to tu na webu občas napsal), zkoušel jsem dělat co on hlásá, musím nyní uznat že minimálně u mě to vb menším měřítku rozhodně funguje. Škoda jen, zatím to není ten milion korun. Prostě, stále ještě dělám něco špatně.

Je zajímavé, že David Kirš přešel nyní k nové strategii. Netvrdí už, že je možné stát se díky Infomarketingu milionářem, nabízí už jen, jak může kdokoliv vydělávat peníze jako on. A potvrzuji sám, tohle určitě funguje. Jak to můžete také udělat? Podívejte se na webinář (klikněte ZDE), nemusíte nic kupovat, musíte se nad tím jen zamyslet a aplikovat to ve své vlastní praxi, bude vám to jen trvat mnohem déle.

Kolik peněz se dá na Infomarketingu vydělat? Určitě hodně, stačí najít lidi, které to zajímá. A jak je úspěšný David Kirš, kolik peněz už dokázal na Infomarketingu vydělat? Prozrazuje to na tomto webináři, kde uvádí přesná čísla. Zajímá vás to? Záměrně jsem ty čísla začmáral, koho to zajímá, ať se na webinář podívá osobně.

Jak prodat svůj talent (podle Davida Kirše)

Co vše další je možné se na webináři dozvědět? Sejmul jsem několik obrazovek z webináře, kde je uveden jeho orientační obsah. Myslíte si, že vy byste mohli taky svůj talent prodat? Tak se na webinář rozhodně podívejte (stačí kliknout ZDE, nebo kliknout na libovolný z nýsledujících obrázků).

Jak prodat svůj talent (podle Davida Kirše)

Jak prodat svůj talent (podle Davida Kirše)

Jak prodat svůj talent (podle Davida Kirše)

Jak prodat svůj talent (podle Davida Kirše)

Jak prodat svůj talent (podle Davida Kirše)

Jak prodat svůj talent (podle Davida Kirše)

Jak prodat svůj talent (podle Davida Kirše)

Jak prodat svůj talent (podle Davida Kirše)

Jak prodat svůj talent (podle Davida Kirše)

Jak prodat svůj talent (podle Davida Kirše)

Jak prodat svůj talent (podle Davida Kirše)

Jak prodat svůj talent (podle Davida Kirše)

Prodej svůj talent, podle Davida Kirše, InfoPodnikání

Můj názor, vyplatí se vstoupit do programu Prodej svůj talent?

Jak jsem už napsal na začátku, prošel jsem v roce 2012 podobným programem Davida Kirše, Milionové impérium. Navíc, za ty roky jsem měl možnost Davida poznat na různých akcích. Poznal jsem proto, že dokáže analyzovat, co je nutné dělat, aby bylo možné prodávat. Dostanete od Davida návody, jak postupovat, abyste mohli svůj talent prodívat. Možná na tom nevyděláte statisíce, může to být ale pro vás zajímavý doplňkový zdroj příjmů. Navíc poznáte nové strategie podnikání na internetu. Bude záležet jen na vás, jak moc důsledně budete znalosti z programu využívat. Je ale velká pravděpodobnost, že cena, kterou za kurz dáte, se vám může vrátit během několika měsíců. Samozřejmě jen tehdy, pokud zavedete vše dle programu do praxe.

Stále je to pro vás vysoká částka? Necítíte, že byste to dokázali? Je to možné, v takovém případě program pro vás opravdu není vhodný. Stejně tak není podle mě program pro vás, pokud byste se měli kvůli němu zadlužit.

Na druhou stranu, sám uznávám, že cena za vstup do programu Prodej svůj talent může být pro mnohé zájemce vysoká. Já tehdy do Milionového impéria vstupoval za zhruba poloviční cenu, taky jsem moc váhal. V té době ale nebyl David Kirš ještě tak známý, obsah programu nebyl ještě tak dopracovaný, jako nyní. Dívejte se na to jako na investici do podnikání, které vám může přinést mnohem větší částky. Jen na vás bude záležet, jestli budete plnit zadané úkoly v programu, jestli budete schopni použít vše kreativně v praxi.

The Author

Petr Ozogán

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *