Prodej svůj talent, dá se na tom vydělat víc, než hovno?

Omlouvám se za ten možná pro někoho vulgární název. Je ale psán jako reakce na stejně vulgární text, který uráží zase mě. Chápu, můžu s v něčem odlišovat, jít si jinou cestou, než ostatní. Co je na tom ale špatného? Já si myslím, je to výhoda, nejít společně s celým stádem, … snažit se najít si místo toho jiné cesty. ANO, někdy může ta cesta být slepá, … Mě to ale baví, odlišovat se, třeba i někdy provokovat. Přiznávám ale, někdy to docela těžce nesu, když lidé tu moji cestu nechápou.

Šmejdi Infopodnikatelé

Víte, co je to infopodnikání? Dle názvu, je to podnikání s informacemi. Například, prodám vám informaci o tom, jak zhubnout, jak se dostat na vysokou školu. ANO, pro někoho to mohou být v tomto duchu bezcenné informace, kterým nevěří. Já bych taky nikomu nevěřil, když se mi bude snažit prodat návod, jak zhubnout, nebo jak se dostat spolehlivě na vysokou školu. Ale co například, informace o tom, jak přesně je nutné postupovat na začátku podnikání, jaké úřady obejít, kde se zaregistrovat? Anebo, jak mám postupovat, když si chci postavit barák, jaké povolení na to budu potřebovat, kdo mi může vypracovat projekt stavby, co vše potřebuji na závěrečnou kolaudaci, … Pravda, dá se to všechno najít na internetu. Vy ale tomu internetu ve všem věříte? Například už jen o tom začátku podnikání jsem na internetu četl už plno nesmyslů, které napsali třeba i často ještě nedávno děti, které zblbnul Webtrh, kde se píše o tom, jak se dá úžasně podnikat na internetu.

[contentblock id=3]

Infopodnikání, to je prostě (mimo jiné) například prodej informací o tom, co a jak dělat, jak přesně postupovat pro dosažení konkrétního výsledku. ANO, ty informace jsou dohledatelné i na internetu. Dokážete ale posoudit, co z toho je pravda, když tomu vůbec nerozumíte? Není lepší spolehnout se na někoho, kdo si tím vším už prošel a dá mi návod, co a jak řešit?

Ani se nedivím, stále je ještě dost lidí, kteří povařují infopodnikatele za šmejdy. Možná proto, že jdou jinou cestou, než oni. Že jsou novou cestou, kde je nutné se více snažit, která může ale znamenat pro někoho větší zisky.

Tento týden napsal Daniel Dočekal ve svých Tipech (https://365tipu.wordpress.com) svůj tip, proč je nutné se Infopodniketalům zdaleka vyhnout. Netvrdím, že jsou to všechno bláboly. Ten člověk prostě jen nedokáže vidět informace z různých stran, v různých souvislostech. Znám Daniela dočekala osobně, kdysi dávno jsem s ním spolupracoval na nějaké velké zakázce pro CKM.

Prodej svůj talent, dá se na tom vydělat víc než hovno?

Kdo si chce text přečíst, může kliknout ZDE.

Ten text četlo hodně lidí. Dočekal je prostě někdo, kdo je už dostatečně známý, kdo dokáže lidi zaujmout. Vůbec se mi nelíbilo to, co v tom textu psal, myslím si totiž, že nemá pravdu. Přesto mi ale udělal tím textem radost. Nevím, jestli to bylo záměrné, nevím jestli to věděl, ale v tom textu byl uveden odkaz na můj web KupIndo, o kterém píše, že je to podpůrný magazín Infopodnikatelů. Návštěvnost mého webu v ten den díky tomu raketově stoupla. Škoda jen, že se na něj přišli podívat hlavně lidé, kteří berou infpodnikání jako nekalé praktiky.

Prodej svůj talent, dá se na tom vydělat víc než hovno?

Dá se na Infipodnikání vydělat víc, než hovno?

Snad jen, jedinou přímou reakcí byl jeden nenávistný komentář k mému textu, kde jsem měl uvedené informace o novém online programu prodej svůj talent Davida Kirše, ze kterého vedl odkaz přímo na tento web:

Prodej svůj talent, dá se na tom vydělat víc než hovno?

Prý, hovno jsem na tom mohl vydělat, … AHA, jak to můžeš vědět? Možná jen tušíš, možná jen závidíš? Já tohle považuji za anonym, i když je zadán email ze zdánlivě nesmyslné domény, která ale skutečně existuje. Navíc, prý odesláno dle IP adresy ze Slovenska. Je mi to jedno, nemíním to řešit, … snad jen tuším kdo za tím může být, komu takové praktiky odpovídají. Je mi to ale opravdu jedno.

Prodej svůj talent, dá se na tom vydělat víc než hovno?

Jsou to opravdu šmejdi?

Takže zpět, co že je to Infopodnikání? Je to prodej informací z oboru, ve kterém mám nějaké zkušenosti, které bych mohl prodat někomu dále. Co je na tom špatného? Já vím, co na tom tyhle lidi tak štve. Je to jméno David Kirš, který v roce 2012 spustil program Milionové impérium.

Možná, ten anonym do Milionového impéria vstoupil, nic na tom ale nevydělal. ANO, i to je možné, … možná čekal, že ty peníze přijdou samy, bez další práce. Tak to ale nejde. Já do Milionového impéria tehdy taky vstoupil, dlouho se mi nedařilo, než jsem pochopil, co a jak je nutné dělat. Až potom jsem na tom začal peníze vydělávat. Nevydělal jsem na tom sice ten milion korun, jen slabých několik stovek tisíc korun. Opravdu ale, nemám důvod a potřebu psát sem nějaká přesná čísla. Záleží totiž na mnoha okolnostech. Hlavně ale na tom, jak je kdo ochoten makat a starat se, aby na tom všem něco vydělal.

Já dlouhou dobu hledal nějakou cestu, abych nemohl být označován za nějakého šmejda. Pravda je totiž taková, že i mě taky vadí hodně věcí na lidech, kteří infopodnikíní provozují . Snažím se to dělat ale jinak, neslibuji něco nereálného.

Prodej svůj talent, vyděláš na tom

Jak jsem už napsal, prošel jsem si v roce 2012 Kiršovým Milionovým impériem. Zpočátku jsem byl z něho dosti zklamán. Už delší dobu předtím jsem totiž nacházel na cizojazyčných webech podobné informace. Nějak jsem si to ale nebyl schopen spojit do jednoho celku. Trvalo mi to dost dlouho, snad i proto, že jsem byl dosti dlouho proti Kiršovi zaujatý. Došlo mi to až později, … Uvědomil jsem si totiž, že problém byl možná i ve mně, že jsem se k tomu stavěl dosti odmítavě. Až když jsem si toto uvědomil, začalo se vše měnit.

Kdo Infopodnikání stále odmítá jako něco absolutně nepřijatelného, ten to nepochopí. Pochybuji, že někdo takový se dostal ve čtení až sem. Kdo ale ano, tak už možná ví, že David Kirš spustil nedávno svůj nový program Prodej svůj talent. ANO, je to taky infopodnikání. Ukazuje lidem, jak mají možnost prodat své znalosti, jak mají možnost prodat to, co znají, jak mají možnost prodat svůj talent.

Jak jsem už napsal, přímé znalosti z Milionovýho impéria mi už vydělaly několik stovek tisíc korun. A to i přesto, že jsem byl na začátku spíše jeho odpůrcem. Poznal jsem ale potom, že David Kirš si jde sice hlavně za tím svým (???) Miliardovým impériem, přesto ale dokáže předat spoustu informací těm, kteří v tomto oboru Infopodnikání teprve začínají. Sám proto do online programu Prodej svůj talent vstupuji. Vím totiž, že se v něm dozvím, jak ve svém podnikání dále pokračovat. Vím totiž, že Infopodnikání má budoucnost.

Vím totiž, že principy Infopodnikání mě živí už vlastně po celou dobu mého podnikání. Vždy totiž prodávám to, co stačí vyrobit jen jednou, co je možné následně potom prodat v neomezeném množství. Uvedený princip mi za těch 25 let podnikání dokázal vydělat už několik milionů korun. Nemám zájem je počítat dávat sem přesná čísla. Pokud to snad někoho zajímá, ať se mi ozve osobně.

Prodej svůj talent, podle Davida Kirše, InfoPodnikání

Prodej svůj talent, Dá se na tom opravdu vydělat?

Osobně vám to nemůžu slibovat, ani jakkoliv zaručovat. Vím ale z vlastních zkušeností (dle předchozího programu Milionové impérium), že pokud se budete řídit radami, které se v programu dozvíte, je velké šance, že z toho dostanete zpět minimálně všechny peníze, které do toho dáte. Je to pro vás málo, chcete více? ANO, i to je možné, bude ale záležet jen na vás, jak moc se budete snažit. Rozhodně nedostanete nic zdarma.

Já do programu Prodej svůj talent taky vstoupím. Počítám totiž s tím, že se dozvím další informace, jak ve svém podnikání dále pokračovat.

Pokud vás i přes vše výše uvedené program Davida Kirše prodej svůj talent zajímá, souhrnné informace o něm najdete v některém z následujícícj odkazů:
[contentblock id=3]

The Author

Petr Ozogán

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *