EasyLingo, opravdu anglicky za 30 hodin?

Možná jste si v poslední době všimli na internetu na velký výskyt informací o EasyLingo (prý nějaká angličtina). Dokud nekliknete na takovou reklamu, nedozvíte, o co jde. Já o tom vím něco už nějakou dobu, proto vám můžu napsat, o co tam jde. Bacha ale, jak by řekl Babiš (Bureš), je to vše kampaň. Naštěstí, na rozdíl od Babiše tohle je naprosto jiná kampaň, rozhodně se jí nemusíte vůbec bát. Tahle kampaň vám dává v životě nové možnosti. A není to jen možnost naučit se anglicky za 30 hodin. Je to hlavně možnost změnit něco ve svém životě, naučit se něco nového.

Přihlaste se na online seminář, získáte zdarma návod na výuku cizích jazyků!
(pro registraci klikněte ZDE, nebo na následující obrázek)

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

EasyLingo, je to kampaň?

Pár obrázků, často podobné texty u nich. Tak to je EasyLingo, prý nějaká angličtina. Ukazuje se to teď všude možně na Facebooku, i kdekoliv jinde v reklamách. Málokdo ale zatím ví, o to vlastně jde. Já to vím, je to kampaň. Naštěstí, není to ta nenávistná kampaň, která je zaměřená proti Babišovi (jak on to označuje). Tahle kampaň je naprosto jiná.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

POZOR, angličtinu EasyLingo je možné nyní získat výhodně ve speciální nabídce (pro zadání objednávky klikněte ZDE, nebo na následující obrázek)

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Pokud vás zajímá, co je to angličtina EasyLingo, klikněte ZDE, nebo na předchozí obrázek.

Nevím, jak jste na tom s angličtinou vy, já s ní mám ale stále problémy. Možná proto, že jsem se ji ve škole nikdy neučil. Mě tam nutili učit se ruštinu, což jsem strašně nesnášel. Dokonce jsem dělal z ruštiny maturitu. Strašná doba to tehdy byla. Později jsem měl velké problémy i na vysoké škole, já ji málem kvůli angličtině málem nedokončil. Dvouleté magisterské studium mi trvalo kvůli angličtině dlouhé čtyři roky.

Opravdu, anglicky za 30 hodin?

Co myslíte, jak dlouho může trvat výuka angličtiny? Například, v jazykové škole celý dlouhý rok. Myslíte si ale, že se používají vždy v jazykové škole opravdu ty nejnovější metody výuky? Nemyslím si to. Například už proto, že běžná délka výukové hodiny je nesmyslně dlouhá. Dokážete se vždy plně soustředit 45 minut na výklad cizího jazyka? Podle mě to zvládne málo lidí. Novější trend je kratší doba výuky s častějšími intervaly opakování.

Angličtina využívající metod EasyLingo je naprosto jiná. Je hlavně založená na moderních znalostech výuky jazyků. Respektuje znalosti, jak je možné si zapamatovat slovíčka a jazykové fráze. Navíc, vychází z principů, kdy se malé dítě naučí cizímu jazyku mnohem snáze a rychleji než dospělý. Malé dítě se přitom učí cizí jazyk přirozeně, nedělá mu to žádné problémy.

Možná se vám zdá slibovaná doba anglicky za 30 hodin zdá být nezvykle krátká. Je nutné si ale uvědomit, že se jedná o dobu rozloženou do delších úseků. Konkrétně, je to 90 lekcí po 20 minutách, což dává výsledných 30 hodin. Vzhledem k tomu, že je možné vést v kratší době výuku mnohem intenzivněji, je možné se díky tomu naučit také mnohem více. A právě toto je jedno z tajemství výuky cizích jazyků pomocí EasyLingo.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Pokud vás zajímá, co je to angličtina EasyLingo, klikněte ZDE, nebo na předchozí obrázek.

Co je to angličtina EasyLingo?

Já naštěstí už vím, co je to angličtina EasyLingo. Měl jsem možnost dostat se k ní ještě před touto reklamní kampaní. Přiznám se, nemám rád kampaně, kde vám slibují něco nereálného. V tomto případě jde o něco jiného. Je za tím někdo, kdo má s výukou angličtiny dlouholeté zkušenosti. Autorem jazykových kurzů EasyLingo je ONLINE learning sro, která se výuce jazykových kurzů věnuje už od roku 1998. Postupně testovali a zjišťovali, jaké metody u studentů fungují.

Založili první české zkouškové centrum Cambridge ESOL, získali Evropskou jazykovou cenu LABEL a stali se vítězi ankety kategorie Internetové efektivity. Jejími kurzy prošlo už 20 tisíc studentů. Od roku 2006 začali získávat zkušenosti s realizací jazykového e-learningu. Nejprve jsme studentům předkládali doplňkovou gramatiku, MP3 poslechy a také jednoduchá cvičení online.

Následně přenesli své zkušenosti a metodiku výuky online tak, aby dokázala pomoci každému, kdo bloudí v „čarokruhu“ věčného studování, začínání, opakování a zapomínání. Teď učí šest světových jazyků od obecných úrovní po odborné. Vyhovují individuálním studentům stejně jako firemním klientům, školám, lektorům i kamenným jazykovým školám.

Proč angličtina EasyLingo?

Mám už možnost testovat výuku angličtiny EasyLingo (Online jazyky) sám na sobě. Procházím si kurzem a snažím se vše pochopit. Pro mě, kdo zažil staré metody výuky angličtiny je to velké změna. Žádné nezáživné biflování slovíček. Místo toho, příjemná aplikace, která mě sama vede. Navíc, mám možnost si vše kdykoliv zopakovat a připomenout.

Nejvíce ale oceňuji, že nemusím chodit do nějaké jazykové školy, kde mě pokaždé nutili mluvit před všema cizím jazykem. Postupuji vlastním tempem, kdy mě nikdo nehoní. Učím se tak, jak mi to vyhovuje. Nemám hrůzu z toho, že bych musel před všema číst cizí text.

EasyLingo, je to kampaň?

Ano, EasyLingo je kampaň. Vůbec mi to ale nevadí. Nesnáším politické kampaně, kdy se vám snaží někdo vnutit svůj názor, který může změnit celý váš další život. Tato kampaň je naprosto jiná. Dává vám (na rozdíl od politických kampaňí) reálnou možnost změnit svůj život. V politické kampani máte jen malou možnost něco změnit. Zde máte ale možnost změnit svůj život. Protože, znát nějaký cizí jazyk je v dnešní době moc cenná vlastnost.

Měl jsem možnost se s EasyLingo důkladně seznámit. Vím, kdo za tou reklamní kampaní stojí. Vím také, jaký je cíl této reklamní kampaně. I když nemám reklamní kampaně rád (navíc v této předvolební době), téhle docela fandím. Pokud vás výuka angličtiny zajímá, rozhodně vám doporučuji se s EasyLingo důkladně seznámit. Klikněte na odkaz EasyLingo.cz, zadejte svůj e-mail a seznamte se také s novou možností výuky nejen angličtiny.

Kde (a jak) je možné seznámit se s EasyLingo?

Jak jsem už napsal výše, v současné době je EasyLingo vidět v rozsáhlé kampani na Facebooku a jinde na internetu. Málokdy se přitom dozvíte něco více. Proto jsem vám zde napsal, co co se jedná. Pokud se chcete dozvědět více, klikněte na odkaz ZDE, se dozvíte další podrobnosti. Pokud na úvodní stránce EasyLingo zadáte svůj email, budete mít možnost seznámit se v několika videích s možnostmi EasyLingo. To vše, naprosto ZDARMA, kdy se postupně dozvíte, co vše má vliv na výuku cizích jazyků. Neváhejte a klikněte ZDE (nebo klikněte na následující obrázek), dozvíte se další možnosti.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Demo angličtiny EasyLingo (bez nutnosti registrace)

Teorie o tom, jak je možné učit se jazyky zrychlenou metodou, může být sice zajímavá, není ale nad to, vyzkoušet si vše na sobě. Nyní proto byla dána k dispozici možnost vyzkoušet si demo uživatelského prostředí angličtiny EasyLingo. Pro vyzkoušení proto klikněte ZDE, nebo na následující obrázek.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Co můžete očekávat po zakoupení EasyLingo?

OnlineJazyky v systémy EasyLingo, to je sada jazykových kurzů angličtiny. Obsahuje všechny úrovně angličtiny (A1-, A+, A2-, A2+, B1-, B1+, B2-, B2+, C1, C2). Dovolí vám to naučit se anglicky snadno a rychle. Navíc, pokud dokončíte jednu jazykovou úroveň, budete mít možnost pokračovat v následující úrovni v prostředí, které už budete znát. Pokud si zakoupíte kompletní balík, nebudete přitom muset si už nikdy v rámci rodiny dokupovat další jazykové úrovně.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Zakoupit si můžete přitom pouze vybranou jednu jazykovou úroveň, ke které nyní dostanete zdarma následující jazykovou úroveň. Budete tak mít možnost studovat následně ve vyšší úrovni. Případně, první úroveň použijete pro zopakování si studia, tu následující potom již pro vlastní studium.

Další možností je objednat si zvýhodněný balík angličtiny všech jazykových úrovní pro čtyři uživatele. Myšlena je tím jedna rodina, předpokládám ale, že nebude nijak zkoumáno, zda například nezpřístupníte jednu licenci svému známému, který se bude finančně spolupodílet na nákupu tohoto balíku.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Ve všech úrovních dostanete jednotné ovládací prostředí, které bude celou dobu podporovat vaše pokroky ve výuce angličtiny. Navíc, dostanete i další výhody, které vám dovolí věnovat se angličtině s větším nasazení a s větší motivací. Vše je vysvětleno zde v textu výše, navíc bude vše také vysvětleno na již zmíněném Online semináři, který je také volně dostupný (klikněte ZDE).

Ke každému kurzu proto dostanete navíc:

 • 1. Doživotní přístup ke kurzům
 • 2. Služba lektor po ruce
 • 3. Konverzační klub na 6 měsíců
 • 4. Možnost dokoupení Skype lekcí
 • 5. Motivační odměny

The Author

Petr Ozogán

2 komentáře

Add a Comment
 1. Dobrý den, na easylingo jsem narazila náhodou a zaujalo mě to hnedka. Moje angličtina neni na moc dobré úrovni a proto me to tak zaujalo a chtela bych to vyzkoušet. Jen se bojím ať nevyhodím peníze za něco co mě vůbec nenaučí anglicky. Je tahle aplikace teda ověřená a naučí mě anglicky když se tomu budu venovat?

  1. Dobrý den, zásada je, že se tomu budete věnovat nejlépe denně, pokaždé zhruba dvacet minut. To ale znamená intenzivně dvacet minut, ne jako ve škole. Program vás sám hravou metodou povede, co a jak je nutné kdy se učit a opakovat. Pokud si angličtinu koupíte a zjistíte že vám nevyhovuje, je možné ji do dvou týdnů vrátit. Dostanete zpět kompletně všechny peníze. Navíc, je možné si ještě před zakoupením vyzkoušet nezávazně zkušební verzi výuky, podle toho se rozhodnout. Na demoverzi se podívejte tady:
   http://www.kupinfo.cz/easlindem

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *