Milionový makléř: Jak vydělat prodejem nemovitostí?

Co myslíte, kde se dá v podnikání vydělat nejvíce peněz? Hodně lidí si myslí, že to jde při prodeji nemovitostí, kde se točí velké peníze. Stačí mít z takového obchodu jen několik procent, za chvíli můžete být v balíku. Myslí si, že je snadné být Milionový makléř. Možná i proto je u nás tolik realitních kanceláří. To, co bylo kdysi výhodné, už neplatí. Realitních makléřů je u nás hodně, jen málokdo z nich vydělává velké peníze. Nejspíše proto, že dělají vše stejně. Nesnaží se využívat nové možnosti, hlavně internetu. Neznají kurz Milionový makléř Tomáše Kučery, který dává návod, jak v dnešní době prodávat nemovitosti.

Kdo je Milionový makléř, čím se liší od běžného makléře?

Jak jsem už napsal výše, obyčejných makléřů je u nás hodně. Honí se přitom za zákazníky, vnucují jim své služby. Čekají, kdy budou mít štěstí a prodají nějakou extra nemovitost za slušnou provizi. Často kvůli tomu obvolávají různé inzeráty a snaží se prodávat co nejvíce nemovitostí. Používají už sice internet, používají ho ale naprosto špatně. Neuvědomují si totiž zásadní chybu, kterou dělají. Mají vše nastaveno tak, že se snaží hlavně prodávat. Nevyužívají internet k získávání nových zákazníků.

Dokážete si představit, že to jde i jinak? Že by si vás sami zákazníci vyhledávali a nabízeli vám své nemovitosti k prodeji? Že byste měli nějaký automatizovaný systém, který by toto vše zajišťoval sám za vás? Systém na vyhledávání zákazníků, který by pracoval nonstop i v noci a o víkendech? Díky internetu je to už možné. Stačí jen začít používat běžné aplikace správným způsobem. Podívejte se na následující video, seznamte se s tím, jak to vidí Milionový makléř (Tomáš Kučera).

Tomáš Kučera: Dvě zvláštní věci:

Důležité je dělat to jinak, než většina ostatních. Odlišit se od nich, jít si vlastní cestou. Používat nové možnosti a metody. Co stačilo před rokem, je už dnes známé a používané. A to je právě Milionový makléř.

Můžu být také Milionový makléř?

Předpokládám, pokud jste realitní makléř, nejspíše se vám bude myšlenka Milionového makléře líbit. Určitě vás také napadlo, můžu být i já Milionový makléř? Pokud byste se snažili najít si takto novou cestu sami, určitě by vám to trvalo dlouho. A možná by se vám to ani nepodařilo, protože byste naráželi na spoustu problémů. Naštěstí je možné použít znalosti někoho jiného, kdo si tím už prošel a tu cestu zná.

Možná jste se už někdy pokoušeli sami najít na internetu, jak prodávat nemovitosti. Je pravda, je tam toho hodně, zejména na cizojazyčných webech. Většinou je to už zastaralé, navíc to neodpovídá našim podmínkám. Abyste našli opravdu kvalitní návod, jak prodávat nemovitosti, museli byste hledat dost dlouho, skládat si to vše ze samostatných částí. Hledat souvislosti a návaznosti.

V současné době (začátek března 2018) je jeden takový kompletní návod, jak prodávat nemovitosti k dispozici (pouze po dobu několika dnů). Úvodní část kurzu dokonce zdarma. Přesněji, za registraci, kdy zadáte svůj email. Je to online kurz Milionový makléř, jehož autorem je Tomáš Kučera. Kurz vysvětluje, co vše je nutné udělat, abyste se stal Milionový makléř.

Tomáš Kučera, Milionový makléř, Jak vydělat prodeem nemovitostí?

Online kurz Milionový makléř

Kurz Milionový makléř vytvořil Tomáš Kučera, který je sám zkušený realitní makléř. Svou první realitní kancelář založil v roce 1999. Postupem času se mi podařilo vypracovat na držitele master licence pro ČR celosvětové franšízové sítě. Od roku 2013 se už věnuje jen vzdělávání realitních makléřů. Je certifikovaným makléřem a členem rady Asociace realitních kanceláří ČR. Vzhledem k těmto zkušenostem zná realitní obor dokonale. Přednáší proto také na konferencích a seminářích, vede kurzy, poskytuje osobní konzultace. Pro svou profesionalitu a odbornost je také velmi často oslovován médiích.

Už v roce 2016 vložil Tomáš Kučera své znalosti s prodejem nemovitostí do online kurzu Milionový makléř. Tehdy prošlo kurzem 196 realitních makléřů. V následujícím roce 2017 byl kurz znovu otevřen, vstoupilo do něj 178 realitních makléřů. Celkově je to již 378 realitních makléřů, kteří mají zájem prodávat nemovitosti s využitím nových možností internetu. Letos máte i vy možnost do kurzu vstoupit. Přidáte se k těm, kdo bude další Milionový makléř?

Tomáš Kučera, Milionový makléř, Jak vydělat prodeem nemovitostí?

Kde a jak se seznámit s kurzem Milionový makléř?

Pokud vás kurz Milionový makléř zaujal, bude pro vás dobrá zpráva, že jeho úvodní část je dostupná zdarma. Dostane v něm zejména nový pohled na to, jak je možné dnes prodávat reality. Dozvíte se, jak je možné se odlišit, dělat to jinak, než jak je to nyní běžné. Už jen tím, že si projdete volně dostupná videa, je možné že se tím u vás hodně věcí změní. Pro vstup do zdarma dostupné části kurzu Milionový makléř klikněte ZDE, nebo na některý obrázek zde v textu.

Tomáš Kučera, Milionový makléř, Jak vydělat prodeem nemovitostí?

Neděste se, na úvodní stránce webu se nic o Milionovém makléři nedozvíte. K tomu budete muset zadat svůj mail, na který dostanete odkaz na zdarma dostupná videa. Chápu vaši nedůvěru, pokud to však myslíte vážně, pokud se chcete posunout v prodeji realit na novou úroveň, udělejte to. Dostanete za to nový impuls, jak se posunout v prodeji realit na novou úroveň.

Tomáš Kučera, Milionový makléř, Jak vydělat prodeem nemovitostí?

Vyplatí se kurz Milionový makléř?

Pokud jste zvyklí koukat na každou korunu, nechcete se dále vzdělávat, nechcete rozjet něco nového, tak na to raději hned zapomeňte. Klidně se i dál hoňte za zákazníky a sněte svůj nekonečný sen o bezva byznysy, který jednou možná přijde. Pokud jste ale ochotni investovat do vzdělání, je velká šance, že ten váš sen nemusí být daleko. Bude to sice možná dřina, vše se naučit, poznat všechny možnosti. Určitě se to ale vyplatí.

Přihlaste se do zdarma dostupné části kurzu Milionový makléř a poslechněte si příběhy ostatních makléřů, jak jim kurz Milionový makléř doslova změnil život. Tomáš Kučera vyzpovídal několik úspěšných makléřů, kteří již jeho kurzem Milionový makléř prošli. Ptal se jich, co dělají jinak, čím se odlišují od ostatních makléřů. Podívejte se na video a zjistěte, jak je možné, že se jim daří lépe než vám. Každý z těch příběhů obsahuje myšlenky a nápady, které můžete ihned ve své realitní praxi použít. Některé dokonce i bez nutnosti vstoupit do kurzu. Dostanete celkem skoro hodinu videozáznamu, stačí kliknout ZDE, nebo na následující obrázek.

Tomáš Kučera, Milionový makléř, Jak vydělat prodeem nemovitostí?

Pokud jste dočetli až sem, zajímal by mě váš názor. Já sám nejsem realitní makléř. Zabývám se internetovým marketingem. A líbí se mi, co Tomáš Kučera vytvořil. Vzal své praktické zkušenosti a nabídl je dalším lidem. Zajímalo by mě, co si o tom jako realitní makléř myslíte? Je to správná cesta? Dají se opravdu prodávat nemovitosti jinak, než dosud? Budu moc rád za váš komentář.

The Author

Petr Ozogán

Hledám nové cesty a možnosti v podnikání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Deník (budoucího?) milionáře © 2014