Návod, jak se dostat z nuly na MILION (kniha za korunu)

Internet je plný návodů. Zejména anglicky psané stránky obsahují takových návodů plno. Zabývají se tím, jak zbohatnout, jak vydělat na internetu, nebo jak vydělat milion. V podobném stylu je napsána kniha Z nuly na MILION, kterou napsal Pavel Říha. Jakou šanci má taková kniha u nás, kde jen málokdo chápe mentalitu Američanů? Dokáže u nás opravdu někdo dojít z nuly na milion? Je možné se i u nás řídit radami, které jsou v knize uvedené? Znám Pavla Říhu, měl jsem možnost se s knihou seznámit ještě před jejím vydáním. Shrnu vám sem několik nezávislých postřehů týkající se současné nabídky, kdy je možné získat knihu Z nuly na MILION za jednu korunu. Co vše můžete za tu korunu získat?

Co třeba návod, jak si vytvořit stroj na peníze? Popis, jak v šesti krocích rozjet online podnikání, aby generovalo zisky. Může to znít na naše podmínky nevěrohodně. Ve skutečnosti jde o to, co vše si dovolíte. Podle toho máte šanci dosáhnout odpovídajících výsledků. Myslíte si, že musíte dřít celý život v zaměstnání, abyste si mohli dovolit vyjet jednou za rok na dovolenou k moři? Pokud se nebudete snažit dosáhnout lepších výsledků, tak máte jen velmi malou šanci v tom něco změnit.

V čem je kniha Z nuly na MILION zajímavá?

Možná by vás mohlo zajímat, jak by bylo možné začít podnikat na internetu? Co vše je pro to nutné udělat? Na co se zaměřit? Jak vybudovat web, kde své nabídky zveřejníte? Těch otázek na začátku je rozhodně mnohem více, každý řeší něco jiného, každého zajímá něco jiného. Nejen pro ty, co si takové otázky kladou je vhodná kniha Z nuly na MILION. Pavel Říha v ní sepsal své zkušenosti z online podnikání. Dostanete v knize v praxi ověřené rady, jak je možné v dnešní době podnikat na internetu.

Návod, jak se dostat z nuly na MILION (kniha za korunu Pavel Říha)

Kniha Z nuly na MILION je hlavně praktická. Obsahuje myšlenky, jak postupovat, na co se zaměřit. Rozhodně ji doporučuji podnikatelům, kteří mají možnost se v ní seznámit s postupy, které je posunou do další úrovně. Je možné si ji nyní stáhnout zdarma ZDE (klikněte), nebo kliknutím na následující obrázek.

Návod, jak se dostat z nuly na MILION (kniha za korunu Pavel Říha)

Kdo je Pavel Říha, autor knihy Z nuly na MILION?

Setkal jsem se s Pavlem Říhou poprvé někdy v roce 2012. Plno věcí dělal špatně, a lidé se mu za to často smáli. On přesto pokračoval dál a postupně se krok za krokem zlepšoval. Najednou se začal dostávat do popředí těch, co u nás podnikají na internetu. Přesněji, kdo podnikají u nás na internetu v oblasti vzdělávacích kurzů.

Návod, jak se dostat z nuly na MILION (kniha za korunu Pavel Říha)

Foto z roku 2011 z jeho videa: Kdo neviděl, nepochopí

Sleduji Pavla Říhu už od jeho počátků. Učil se ze svých chyb a hledal nové cesty. Své zkušenosti přitom předával dál. Za ty roky jsem se už od něho dozvěděl plno praktických věcí. Obdivuju ho, že dokáže různé procesy rozpitvat do detailů a nalézt v něm postupy, jak by se mělo co dělat, aby to přinášelo co největší zisk.

Na druhou stranu, je dost věcí, které mi na Pavlovi vadí. Svého úspěchu dosáhl podle mě hlavně proto, že dokáže díky psychologickým postupům (nátlaku) prodat lidem své znalosti. Využívá přitom lidskou touhu po bohatství. Ostatně, i ten název jeho knihy Z nulu na MILION tomu odpovídá. I pokud vám to vadí (stejně jako mě), přesto doporučuji se seznámit důkladně s tím, co Pavel Říha nabízí. Rozhodně vám to může přinést nové myšlenky, co a jak v podnikání změnit.

O čem je kniha Z nuly na MILION?

Co víte o podnikání na internetu? Jaké strategie je možné na internetu použít, abyste mohli díky vydělávat více, než při běžném podnikání? Možností je spousta. Najít to vše na internetu v praktickém návodu a postupu je už těžší. Navíc, často najdete jen postupy, které předpokládají odborné programátorské znalosti. Právě proto jde kniha Z nuly na MILION jiná. Obsahuje vše, abyste pochopili, jak na internetu podnikat, jak na internetu vydělávat peníze.

Pavel Říha ve své knize Z nuly na MILION popisuje detailně své postupy a strategie, jak on na internetu získává zákazníky, jak on jim prodává své produkty. Vypracoval si k tomu systém, který ve své knize v základech popisuje.

Je pravda, kniha je zaměřena zejména na prodej vzdělávacích produktů, znalosti v ní uvedené je ale možné aplikovat i v dalších oblastech online podnikání. V knize dostanete praktické návody krok za krokem, na co se zaměřit, co ve svém podnikání změnit, jak postupovat.

Návod, jak se dostat z nuly na MILION (kniha za korunu Pavel Říha)

Proč tu knihou Z nuly na MILION propaguji?

Protože je to téma, ktrté mě zajímá. Navíc jsem možnost být částečně u jejího vzniku. Znám příběhy a texty Pavla Říhy. Stejně tak znám strategie, které Pavel Říha používá a v knize vysvětluje. Měl jsem také možnost podílet se na prvních korekturách knihy. A jsem rád, že některé mé připomínky byly vyslyšeny a v knize použity.

Návod, jak se dostat z nuly na MILION (kniha za korunu Pavel Říha)

Hlavně ale, i přes výše uvedené výhrady dokážu najít často v postupech Pavla Říhy zajímavé myšlenky a postupy. Využívám přitom zejména informace, které dává Pavel Říha zdarma, nebo za velmi nízkou cenu. Patří k nim například i současné možnost získat knihu Z nuly na MILION jen za jednu korunu. Já za ni před několika měsíci zaplatil asi sto korun.

Jak je možné knihu Z nuly na MILION získat?

Knihu je možné si nyní stáhnout zdarma (po zadání e-mailu). Nejlepší je ale využít současné akce, kdy je možné získat tištěnou knihu jen za jednu korunu. K ní dostanete navíc i měsíční zkušební členství ve VIP klubu Placen za svou existenci. Pokud vám však bude stačit jen kniha v PDF, je možné ji získat zdarma po zadání vašeho e-mailu. V obou případech klikněte ZDE, nebo na následující obrázek a zadejte svůj e-mail, dostanete na něj přesné instrukce, jak dále postupovat. Doručen by vám měl být okamžitě. Pokud se tak nestane, zkontrolujte si složku se spamem.

Návod, jak se dostat z nuly na MILION (kniha za korunu Pavel Říha)

Získáte možnost nejen stáhnout si zdarma knihu Z nuly na MILION, dostanete také možnost objednat si dále jen za jednu korunu tištěnou variantu knihy včetně měsíčního zkušebního vstupu do VIP klubu Placen za svou existenci. To vše jen za jednu korunu.

Návod, jak se dostat z nuly na MILION (kniha za korunu Pavel Říha)

Vyplatí se stáhnout si knihu Z nuly na MILION?

Nejsem ten, kdo Pavla Říhu bezhlavě obdivuje. Naopak, vidím u něho dost věcí, které mi dost vadí. Na druhou stranu musím uznat, že dělá plno dalších věcí dobře a je možné se od něj stále učit. Nikdy jsem si přitom od něj nekoupil žádný drahý online kurz. Protože i informace, které dává zdarma, mohou mít často velkou hodnotu.

Pavel Říha sleduje trendy v zahraničí a snaží se je aplikovat v našich podmínkách. Často poznávám, kde je jeho zdroj inspirace. Možná i proto mě překvapuje tím, co vše změní a dělá od původního vzoru jinak. Mé znalosti angličtiny jsou mizerné, proto ho sleduji.

Kniha vám může dát nový pohled na možnosti online podnikání. Netvrdím, že je nutné dělat vše podle knihy. Naopak, podle mě je vhodné se odlišit a zavést některé změny. Právě, i k tomu vám může být kniha užitečná. Proč tvořit vše od nuly, když je možné vycházet ze zkušeností někoho, kdo má své zkušenosti?

Já jsem knihu Z nuly na MILION znal, protože jsem měl možnost podílet se na jejich korekturách. Přesto jsem si ji koupil, za asi 100 korun. Uvedenou hodnotu kniha opravdu má, proč proto nevyužít možnosti stáhnout si ji zdarma?

Návod, jak se dostat z nuly na MILION (kniha za korunu Pavel Říha)

VIP klub Placen za svou existenci

Jak už bylo uvedeno, dostanete po stažení ebooku zdarma možnost získat za jednu korunu tištěnou knihu Z nuly na MILION včetně měsíčního členství v klubu Placen za svou existenci.

Musím uznat, že dnešní VIP klub Placen za svou existenci se nedá s dřívějším Nakopávačem vůbec srovnávat, co toho dnes nabízí začínajícímu Online podnikateli. Ihned, i za tu první vstupní korunu dostanete k dispozici plno tréninků. Navíc pravidelné měsíční webináře, seznam online nástrojů. Zajímavostí klubu je deník úspěchů, kde má možnost každý napsat, na čem zrovna dělá. Celá komunita klubu může na to reagovat a vyjádřit se k tomu, posunout svým komentářem někam dál.

Návod, jak se dostat z nuly na MILION (kniha za korunu Pavel Říha)

Tréninky v klubu Placen za svou existenci

Nejzajímavější a nejdůležitější sekcí jsou samozřejmě praktické tréninky. Jsou rozděleny do čtyř sekcí podle toho, kde se kdo nachází a co zrovna řeší: Nalézt vášeň, Z vášně Byznys, Rychle vyrůst a Z kanclu na pláž. Tréninků jsem napočítal zhruba osmdesátku. Většina z nich obsahuje několik videí o celkové délce často přes hodinu na jeden trénink.

Návod, jak se dostat z nuly na MILION (kniha za korunu Pavel Říha)

Například, trénink Automatizace kampaní ve SmartEmailingu má 22 videí o celkové délce přes tři hodiny. Ukazuje krok za krokem, jak přesně nastavit SmartEmailing u rozsáhlých kampaní, kdy je zákazník veden od prvotního zájmu až k opakovanému nákupu. To vše máte nyní možnost získat opravdu jen za jednu korunu.

Návod, jak se dostat z nuly na MILION (kniha za korunu Pavel Říha)

Můj názor na VIP klub Placen za svou existenci

Přiznám se, byl jsem klubem Placen za svou existenci dost příjemně překvapený, i když jsem věděl dopředu, co můžu čekat. Členská sekce je naplněna mnoha praktickými návody, co a jak v podnikání dělat. Netýká se přitom jen samotného podnikání, ale zasahuje dosti i do motivace lidí začít na něčem pořádném dělat. Viz Pavlův online kurz Škola návyků, který je zde v klubu dostupný jako jeden z tréninků.

Je ale také nutné na druhou stranu dodat, že klub není rozhodně vhodný pro všechny. Úplným začátečníkům bych rozhodně doporučoval projít si nejprve důkladně všechny zdarma dostupné a rozsáhlé Pavlovy tréninky. Načerpat z nich prvotní zkušenosti a promyslet si, v čem chcete podnikat. Až potom vstoupit do placeného klubu. Těch informací totiž potom dostanete najednou možná až moc, budete v tom zahlceni a možná vám bude trvat dost dlouho, než vše správně vstřebáte a začnete se podle toho řídit.

Pro ty, kdo už nějakou dobu online podnikání může být klub také zajímavý, podívat se na už známé věci jiným pohledem. Za tu korunu prvního měsíce členství v klubu to rozhodně stojí. Zkuste a uvidíte, třeba zůstanete i vy v klubu déle.

Jak je možné z klubu Placen za svou existenci vystoupit?

Je nutné dodat, že úvodní členství v klubu Placen za svou existenci je za jednu korunu jeden na jeden měsíc. Pokud nebudete chtít v klubu dále pokračovat, je nutné se z klubu včas (zhruba týden) odhlásit. Pokud to neuděláte, bude vám z karty stržen poplatek za další měsíc členství v klubu. Rozhodně se toho nemusíte obávat, sám jsem si tím prošel.

Ověřil jsem si sám na sobě, jak to vše funguje. Mail s tím, že se blíží termín další platby, mi byl doručen zhruba týden předem. O zrušení členství v klubu jsem požádal vyplněním dotazníku jen tři dny před termínem platby za další měsíc, navíc v pátek. Ani jsem se proto nedivil, že mi byla platba z karty stržena.

Naštěstí, hned v pondělí bylo vše vyřízeno a platba byla stornována a částka na kartu vrácena. Viz doklad o stornu platby. Potvrzuji proto, že je zbytečné bát se o své peníze, že by vám někdo strhával proti vaší vůli každý měsíc platbu za členství v klubu. A pokud se tak snad stane, stačí zavolat na podporu klubu.

The Author

Petr Ozogán

Hledám nové cesty a možnosti v podnikání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Deník (budoucího?) milionáře © 2014