Úvodní konzultace zdarma

Možná vás zajímá to, co nabízím. Máte zájem zřídit si pro podnikání nový web. Nejste si přitom jisti, jestli může fungovat něco takového i u vás. Na mých webech je možné najít na toto téma různé informace a postupy řešení. Které řešení je vhodné zrovna pro vás? Čím začít, jak postupovat dál? Nabízím vám nezávaznou úvodní konzultaci ZDARMA, kde vám na takové otázky odpovím.

 • Nejste si jisti, zda mohou být mé služby vhodné i pro vás?

 • Chcete nezávislé posouzení vzhledu a funkčnosti vašeho webu?

 • Chcete doporučení, co na webu změnit, aby více přitahoval nové zákazníky?

 • Chcete se nezávazně zeptat na možné řešení vašeho problému s webem?

 • Nevíte, jaký zvolit název domény vašeho webu?

 • Potřebujete poradit, jak zprovoznit vlastní web?

 • Nevíte, jak správně nastavit WordPress?

 • Nedaří se vám zprovoznit MioWeb?

 • Zajímá vás, jak funguje marketing na internetu?

 • Potřebujete poradit něco jiného????

Pokud odpovíte ANO, nabízím vám možnost půlhodinové úvodní konzultace ZDARMA

Je mi jasné, že problematika tvorby webu je značně obsáhlá a ne každý má přehled o tom, jaké možnosti jsou vhodné zrovna pro něj. Nabízím vám proto možnost úvodní půlhodinové telefonické konzultace zdarma.

 • Pokud web ještě nemáte, pomůžu vám zorientovat se v tom, co můžete od nového webu očekávat, pokud jej vytvoříte dle zásad moderního prodejního webu.
 • Probereme spolu nezávazně stav vašeho současného webu (pokud jej už máte), navrhnu vám možnosti jeho zlepšení a zdokonalení.
 • Případně s vámi můžu probrat například strategii získávání nových zákazníků pomocí internetu, včetně vysvětlení postupu, jak vše zprovoznit.

Opravdu, konzultace je ZDARMA, není na nic vázaná a nebudete nijak nuceni si ode mě následně něco objednat. Možná se proto divíte, proč to dělám? Je to jednoduché. Dávám vám možnost být se mnou v kontaktu. Dávám vám možnost posouzení, zda by vám mohla vyhovovat další případná vzájemná spolupráce.

Na druhou stranu, vyhrazuji si možnost konzultaci kdykoliv ukončit, pokud se ukáže, že nejsem schopen vám poskytnout požadované služby. Ze stejného důvodu můžu odmítnout konzultaci ještě před jejím zahájením.

Pokud máte zájem o konzultaci zdarma, můžete mě kontaktovat emailem, nebo telefonicky. Viz KONTKT nahoře v menu. Upozorňuji, že telefonickou půlhodinovou konzultaci zdarma vám můžu poskytnout jen v případě, že nejsem plně vytížen prací pro jiné zákazníky. V takovém případě se vám přesto pokusím odpovědět emailem ve zkrácené podobě v termínu do 7 dnů.

Během úvodní konzultace ZDARMA můžu projít váš současný web a zhodnotit ho, zda obsahuje prvky specifické pro moderní prodejní web. Můžu také posoudit texty na vašem webu, jestli jsou pro návštěvníky dostatečně zajímavé, aby vám dali na sebe kontakt, případně přímo si u vás něco objednali.

Můžu vám také navrhnout, jak váš web zdokonalit a vylepšit. Doporučím vám, jaké změny na webu provést, aby splňoval dnešní požadavky na moderní prodejní web. Budu přitom respektovat vaše finanční možnosti a dle nich navrhnu řešení dostupná buď zcela zdarma (s menším komfortem využití), případně doporučím využití konkrétních placených aplikací vhodných pro maximální zhodnocení.

Pokud dosud žádný web nemáte, poradím vám, jak si jej zřídit. Opět s ohledem na vaše cenové relace. Buď za využití řešení dostupných zdarma, nebo s využitím placených aplikací, které vám dovolí vybudovat snadno komfortní řešení vzhledu a funkčnosti webu.