Konzultace zdarma

Možná vás zajímá to, co nabízím. Nejste si ale jisti, jestli budu schopen zrovna já vyřešit vaše problémy. Jestli budu schopen nabídnout vám nějaké vhodné řešení. Znám to, taky vidím některé nabídky, u kterých pochybuji o tom, jestli je vše nabízené opravdu reálné. Pokud bych měl být konkrétní, často vídám například nabídky na tvorbu webu, v nabídce ale vidím některé české znaky v jiném zobrazení. Někomu je to možná jedno, neřeší to. Já u toho ale dost trpím. Vy sami máte možná jiná hlediska, možná by vás zajímalo, zda opravdu já budu vhodný na to, abych vám mohl radit, jak si udělat vlastní web. Nabízím vám proto nezávaznou možnost si mě vyzkoušet.

 • Nejste si jisti, zda mohou být mé služby vhodné i pro vás?

 • Chcete nezávislé posouzení vzhledu a funkčnosti vašeho webu?

 • Chcete doporučení, co na webu změnit, aby více přitahoval nové zákazníky?

 • Chcete se nezávazně zeptat na možné řešení vašeho problému s webem?

 • Nevíte, jaký zvolit název domény vašeho webu?

 • Potřebujete poradit, jak zprovoznit vlastní web?

 • Nevíte, jak správně nastavit WordPress?

 • Nedaří se vám zprovoznit MioWeb?

 • Zajímá vás, jak funguje marketing na internetu?

 • Potřebujete poradit něco jiného????

Pokud odpovíte ANO, nabízím vám možnost půlhodinové konzultace ZDARMA

Je mi jasné, že problematika tvorby webu je značně obsáhlá a ne každý má přehled o tom, jaké možnosti jsou vhodné zrovna pro něj. Nabízím vám proto možnost úvodní půlhodinové telefonické konzultace zdarma.

 • Pokud web ještě nemáte, pomůžu vám zorientovat se v tom, co můžete od nového webu očekávat, pokud jej vytvoříte dle zásad moderního prodejního webu.
 • Probereme spolu nezávazně stav vašeho současného webu (pokud jej už máte), navrhnu vám možnosti jeho zlepšení a zdokonalení.
 • Případně s vámi můžu probrat například strategii získávání nových zákazníků pomocí internetu, včetně vysvětlení postupu, jak vše zprovoznit.

Opravdu, konzultace je ZDARMA, není na nic vázaná a nebudete nijak nuceni si ode mě následně něco objednat. Možná se proto divíte, proč to dělám? Je to jednoduché. Dávám vám možnost být se mnou v kontaktu. Dávám vám možnost posouzení, zda by vám mohla vyhovovat další vzájemná spolupráce.

Pokud máte zájem o konzultaci zdarma, můžete mě můžete kontaktovat emailem, nebo telefonicky. Viz KONTAKT nahoře v menu. Abych vám vyšel maximálně vstříc, sám vám potom v dohodnutou dobu zavolám. Nebudete tak muset platit žádné poplatky za telefonické spojení. Na druhou stranu, vyhrazuji si možnost konzultaci kdykoliv ukončit, pokud se ukáže, že nejsem schopen vám poskytnout požadované služby. Ze stejného důvodu můžu odmítnout konzultaci ještě před jejím zahájením.

Upozorňuji, telefonickou půlhodinovou konzultaci zdarma vám můžu poskytnout jen v případě, že nejsem plně vytížen prací pro jiné zákazníky. V takovém případě se vám přesto pokusím odpovědět emailem ve zkrácené podobě v termínu do 3 dnů.

Zajímá vás, kdo jsem, čím jsem si v podnikání prošel?

Můžete se podívat na mé další texty v Blogu zde na webu

Tohle mě zaujalo 🙂

ANO, mám zájem vstoupit mezi VIP čtenáře tohoto webu, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejuména z oblasti moderního podnikání na internetu. Získám tím větší přehled o dané problematce. Souhlasím, že tyto informace jsou pro mě z-DAR-ma! ZDE najdete podrobnější informace.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

Deník (budoucího?) milionáře © 2014