Chtěli byste udělat web, který změní vaše podnikání?

Každý, kdo podniká a chce být vidět na internetu, by si měl udělat web. Neznamená to mít obyčejný informační web, kterých je spousta. Rozhodně se vyplatí mít web, který dokáže automaticky komunikovat se zákazníky a sám prodávat. Výhodou je, že nebudete ve svém podnikání omezeni regionem, ve kterém působíte.

Jsem na internetu už od roku 1996, kdy jsem si také ihned registroval svou osobní doménu www.ozogan.cz. Celých těch víc, než 20 let jsem se o svůj web staral sám, tvořil jeho obsah. Zpočátku jen v čistém HTML, později jsem poznal možnosti programování vzhledu webu a použití databází. Velký zlom nastal v roce 2012, kdy jsem přešel na WordPress, ve kterém tvořím weby až do dnešní doby. Za tu doby jsem vytvořil spoustu webů s různým obsahem. Na každém z nich jsem se naučil něco nového.

Zajímal jsem se nejen o tvorbu a návrh webu, ale také o internetový marketing. Využívám ve své praxi také aplikace pro vizuální návrh vzhledu webu, sytém rozesílání emailů a zadání objednávek s vystavením faktur. Své dlouholeté znalosti a zkušenosti z této oblasti (přes 20 let) můžu nyní využít i při tvorbě vašeho webu. Dále uvedené ceníky (WordPress a Mioweb) obsahují základní přehled služeb, které jsem schopen vám poskytnout. Uvedené ceny jsou přitom nastaveny pro typické zpracování vyhovující většině zakázek.

Pomůžu vám vytvořit web, který obsahuje vše, co je nutné pro podnikání na webu. Vybrat si přitom můžete ze dvou variant. Ta první (WordPress, Woocommerce) je levnější, za její použití nebudete muset platit další poplatky. Druhá varianta (Mioweb, SmartEmailing a FAPI) je sice mnohem komfortnější, je ale nutné počítat s dalšími náklady za používané aplikace (nejsou zahrnuty v ceně).

Kompletní ceník (zjednodušené/komfortní) varianty tvorby webu se vám zobrazí po kliknutí na obrázek u zvolené varianty webu. Ceny jsou sestaveny dle požadované funkčnosti a obsahu webu.

Pomůžu vám udělat web v různých variantách

Udělat web je možné v několika variantách, které se liší zejména komfortem a cenou. Za nízkou cenu získáte web, který nemusí být až tak komfortní, jako dražší řešení. Platí však přitom, že zvýšený komfort je možné dosáhnout i za nižší cenu, vyžaduje to už ale mít o tvorbě webu rozsáhlé znalosti, věnovat tomu také mnohem více času.

základní varianta webu:
Wordpress, Woocommerce

Redakční systém, který je možné získat a používat zcela zdarma. Obsahuje zejména Blog se zápisem textů. Pomocí různých doplňků je možné doplnit mnoho dalších funkcí, vhodných pro použití při podnikání. Možné je například doplnit různé kontaktní formuláře, sběr kontaktů, rozesílání zpravodajů, Eshop (Woocommerce), katalog produktů, nebo například fotogalerii. Některé z uvedených doplňků je možné získat zdarma, jiné jsou placené. Pomůžu vám navrhnout a naistalovat web, který bude uvedené možnosti používat. Díky tomu budete mít možnost posunout se ve svém podnikání před svou konkurenci.

Zobrazit kompletní ceník WordPress

komfortní varianta webu:
Mioweb, SmartEmailing, FAPI

Aplikace, které jsou sice placené, posunou vás však svým komfortem skokem na vyšší úroveň možností využití. Aplikace tvoří provázaný celek od návrhu webu, přes sběr kontaktů a kontaktování zákazníků, až po objednávkový a fakturační systém. Weby vytvořené za použití těchto aplikaci dovolují vysoký komfort nejen vzhledu webu, ale také v možnostech komunikace s návštěvníkem webu. Umožňují současně také následnou komunikaci, vedoucí až k finálnímu prodeji. Já sám používám uvedené aplikace v praxi, znám proto dokonale jejich možnosti. Díky tomu vám můžu poskládat web splňující současné náročné požadavky.

Zobrazit kompletní ceník MioWeb

Prodejní web za přijatelné ceny

Možná jste se už taky setkali s různými nabídkami na vytvoření webu, kde je pro vás nabízená cena příliš vysoká. Často přesahuje za vytvoření webu částku 10 tisíc korun. Chápu, pro malého podnikatele jsou to moc velké peníze. Nabízím vám proto jinou cestu. Nabízím vám možnost zřízení typizovaného webu obsahující vše nutné pro podnikání na webu za přijatelnou částku.

Mým cílem je umožnit i malým firmám a podnikatelům mít vlastní kvalitní prodejní web. Poznal jsem totiž ve svém podnikání, že právě vlastní web dává podnikatelům nové možnosti. Chci jim tuto možnost zpřístupnit, bez nutnosti platit za zřízení webu nesmyslně vysoké částky. Naopak, pomůžu vám vytvořit kvalitní prodejní web za nízkou cenu.

Záměrně neuvádím ve svém ceníku nicneříkající hodinové sazby. Můj ceník obsahuje cenu za provedení typizovaného řešení vhodného pro většinu webů. Jsou to sazby za řešení, které obsahuje standardní nastavení odpovídající mým zkušenostem pro konkrétní použití. Pokud byste si přáli další úpravy zvyšující komfort vytvářeného webu, bude cena vyšší, v některých případech až dvojnásobná. Může se například jednat o napsání prodejních textů, převod obsahu ze starého webu a podobně. Konkrétní cena však bude dohodnuta předem podle požadovaného a odsouhlaseného rozsahu provedených služeb.