VIP čtenář webů OZOGAN

Občas dumám nad tím, co zajímá lidi, kteří chodí na mé web stránky. Jestli jen tak rychle prolétnou pár řádků a jdou zase dál, nebo mají hlubší zájem o to, co tu píšu. Samozřejmě, potěší mě hlavně ti, kterým můžu dát informace, které je zajímají. Někdy ale váhám, co vše zde můžu veřejně napsat? Podle mě jsou totiž informace, které je zbytečné předávat dál komukoliv, bez výběru. Většina lidí je nedokáže využít, nedokážou to pochopit. I proto jsem zde nepsal vše.

Rozhodl jsem se proto, že některé informace budou určeny jen těm, kteří si je zaslouží. Jen těm, kteří si o ně řeknou, kteří se přihlásí. Budou to prostě VIP čtenáři. Ti dostanou ode mě občas nadstandardní informace. Zejména z oblasti nových možností podnikání na internetu. Informace, na které různě na webu narazím a mohly by zajímat právě i vás.

Pokud se chcete stát VIP čtenářem mých webů, stačí zadat email v přihlašovacím formuláři, který je vždy v pravém sloupci těchto stránek. Bývá také na konci některých mých textů. Jméno a příjmení není sice nutné zadávat, budu ale rád, pokud je uvedete. Povinný je jen email. Na ten vám dojde žádost o potvrzení registrace. Až po kliknutí na odkaz v tomto emailu uvedeném budete plně přihlášeni.

A co tímto získáte? Zcela nepravidelně a opravdu jen občas (zhruba maximálně jednou za týden) vám pošlu email, se zajímavými odkazy z internetu, které mě v poslední době zaujaly. Odkazy, které by podle mě mohly zajímat i vás.

Tohle mě zaujalo 🙂

ANO, mám zájem vstoupit mezi VIP čtenáře tohoto webu, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejuména z oblasti moderního podnikání na internetu. Získám tím větší přehled o dané problematce. Souhlasím, že tyto informace jsou pro mě z-DAR-ma! ZDE najdete podrobnější informace.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

Deník (budoucího?) milionáře © 2014